Home / Obsługa projektów

Obsługa projektów

Domów jednorodzinnych i niedużych kubaturowo obiektów użyteczności publicznej.

Roller shutters, Gates, Mosquito nets

Windows, Doors, Facades

Krzysztof Łasek

Z-ca Dyrektora Sprzedaży Obiektowej

+48 600 083 073 klasek@grupakety.com
śląskie

DARIUSZ PUCUŁEK

Regionalny Koordynator Sprzedaży Obiektowej

48 694 861 918 dpuculek@grupakety.com
opolskie dolnośląskie

Andrzej Chwastek

Z-ca Dyrektora Sprzedaży Obiektowej

+48 600 083 067 achwastek@grupakety.com
małopolskie

Zbigniew Eysymontt

Z-ca Dyrektora Sprzedaży Obiektowej

+48 668 821 151 zeysymontt@grupakety.com
łódzkie

Tomasz Sutkowski

Z-ca Dyrektora Sprzedaży Obiektowej

+48 793 608 860 tsutkowski@grupakety.com
świętokrzyskie podkarpackie lubelskie

mgr inż. arch. Elżbieta Dziubak

Generalny Architekt Aluprof S.A.

+48 600 083 084 edziubak@grupakety.com
mazowieckie

Marcin Duraziński

Regionalny Koordynator  Sprzedaży Obiektowej

+48 507 746 986 mdurazinski@grupakety.com
pomorskie kujawsko-pomorskie

Krzysztof Żywno

Regionalny koordynator Sprzedaży Obiektowej

+48 788 957 527 kzywno@grupakety.com
warmińsko-mazurskie podlaskie

Marek Struk

Regionalny  koordynator sprzedaży obiektowej

+48 602 142 072 mstruk@grupakety.com
śląskie małopolskie

Bartosz Gorczyca

Regionalny Koordynator Sprzedaży Obiektowej

+48 532 398 259 bgorczyca@grupakety.com
mazowieckie łódzkie

Jacek Harkawik

Koordynator Sprzedaży Obiektowej

+48 507 747 128 jharkawik@grupakety.com
zachodniopomorskie lubuskie

Kamil Kasierski

Z-ca Dyrektora Sprzedaży Obiektowej

+48 502 240 867 kkasierski@grupakety.com
wielkopolskie